You are here
Home >
Voorrondes
Jun 10, 2016
7:00 pm Frankrijk Frankrijk - Roemenië Roemenië
Jun 11, 2016
1:00 pm Albanië Albanië - Zwitserland Zwitserland
4:00 pm Wales Wales - Slowakije Slowakije
7:00 pm Engeland Engeland - Rusland Rusland
Jun 12, 2016
1:00 pm Turkije Turkije - Kroatië Kroatië
4:00 pm Polen Polen - Noord-Ierland Noord-Ierland
7:00 pm Duitsland Duitsland - Oekraïne Oekraïne
Jun 13, 2016
1:00 pm Spanje Spanje - Tsjechië Tsjechië
4:00 pm Ierland Ierland - Zweden Zweden
7:00 pm België België - Italië Italië
Jun 14, 2016
4:00 pm Oostenrijk Oostenrijk - Hongarije Hongarije
7:00 pm Portugal Portugal - IJsland IJsland
Jun 15, 2016
1:00 pm Rusland Rusland - Slowakije Slowakije
4:00 pm Roemenië Roemenië - Zwitserland Zwitserland
7:00 pm Frankrijk Frankrijk - Albanië Albanië
Jun 16, 2016
1:00 pm Engeland Engeland - Wales Wales
4:00 pm Oekraïne Oekraïne - Noord-Ierland Noord-Ierland
7:00 pm Duitsland Duitsland - Polen Polen
Jun 17, 2016
1:00 pm Italië Italië - Zweden Zweden
4:00 pm Tsjechië Tsjechië - Kroatië Kroatië
7:00 pm Spanje Spanje - Turkije Turkije
Jun 18, 2016
1:00 pm België België - Ierland Ierland
4:00 pm IJsland IJsland - Hongarije Hongarije
7:00 pm Portugal Portugal - Oostenrijk Oostenrijk
Jun 19, 2016
7:00 pm Roemenië Roemenië - Albanië Albanië
7:00 pm Zwitserland Zwitserland - Frankrijk Frankrijk
Jun 20, 2016
7:00 pm Rusland Rusland - Wales Wales
7:00 pm Slowakije Slowakije - Engeland Engeland
Jun 21, 2016
4:00 pm Oekraïne Oekraïne - Polen Polen
4:00 pm Noord-Ierland Noord-Ierland - Duitsland Duitsland
7:00 pm Tsjechië Tsjechië - Turkije Turkije
7:00 pm Kroatië Kroatië - Spanje Spanje
Jun 22, 2016
4:00 pm IJsland IJsland - Oostenrijk Oostenrijk
4:00 pm Hongarije Hongarije - Portugal Portugal
7:00 pm Italië Italië - Ierland Ierland
7:00 pm Zweden Zweden - België België
Laatste 16
Jun 25, 2016
1:00 pm tweede groep A - tweede groep C
4:00 pm winnaar groep B - 3de plaats A, C of D
7:00 pm winnaar groep D - 3de plaats B, E of F
Jun 26, 2016
1:00 pm winnaar groep A - 3de plaats C, D of E
4:00 pm winnaar groep C - 3de plaats A, B of F
7:00 pm winnaar groep F - tweede groep E
Jun 27, 2016
4:00 pm winnaar groep E - tweede groep D
7:00 pm tweede groep B - tweede groep F
Kwartfinale
Jun 30, 2016
7:00 pm winnaar wedstr. 37 - winnaar wedstr. 39
Jul 01, 2016
7:00 pm winnaar wedstr. 38 - winnaar wedstr. 42
Jul 02, 2016
7:00 pm winnaar wedstr. 41 - winnaar wedstr. 43
Jul 03, 2016
7:00 pm winnaar wedstr. 40 - winnaar wedstr. 44
Halve finale
Jul 06, 2016
7:00 pm winnaar wedstr. 45 - winnaar wedstr. 46
Jul 07, 2016
7:00 pm winnaar wedstr. 47 - winnaar wedstr. 48
Finale
Jul 10, 2016
7:00 pm winnaar wedstr. 49 - winnaar wedstr. 50
Top