Spiel-Zusammenfassung

Voorronden


SpielWerHeim mannschaftAuswärtige MannschaftStadionDatum/ZeitErgebnis
1 ?A1-A2 Frankrijk Zuid-KoreaParc de Princes07-06-2019 21:00
2 ?A3-A4 Noorwegen NigeriaSt. Auguste Delaune08-06-2019 15:00
4 ?B3-B4 Spanje Zuid-AfrikaSt. de Océane08-06-2019 18:00
3 ?B1-B2 Duitsland ChinaRoazhan Park08-06-2019 21:00
5 ?C1-C2 Australië ItaliëSt. du Hainaut09-06-2019 13:00
6 ?C3-C4 Brazilië JamaicaSt. de Alpes09-06-2019 15:30
7 ?D1-D2 Engeland SchotlandSt. de Nice09-06-2019 18:00
8 ?D3-D4 Argentinië JapanParc de Princes10-06-2019 18:00
9 ?E1-E2 Canada KameroenSt. de la Mosson10-06-2019 21:00
10 ?E3-E4 Nieuw-Zeeland NederlandSt. de Océane11-06-2019 15:00
12 ?F3-F4 Chili ZwedenRoazhan Park11-06-2019 18:00
11 ?F1-F2 Verenigde Staten ThailandSt. Auguste Delaune11-06-2019 21:00
14 ?A4-A2 Nigeria Zuid-KoreaSt. de Alpes12-06-2019 15:00
15 ?B1-B3 Duitsland SpanjeSt. du Hainaut12-06-2019 18:00
13 ?A1-A3 Frankrijk NoorwegenSt. de Nice12-06-2019 21:00
17 ?C1-C3 Australië BraziliëSt. de la Mosson13-06-2019 18:00
16 ?B4-B2 Zuid-Afrika ChinaParc de Princes13-06-2019 21:00
20 ?D4-D2 Japan SchotlandRoazhan Park14-06-2019 15:00
19 ?D1-D3 Engeland ArgentiniëSt. de Océane14-06-2019 18:00
18 ?C4-C2 Jamaica ItaliëSt. Auguste Delaune14-06-2019 21:00
22 ?E4-E2 Nederland KameroenSt. du Hainaut15-06-2019 18:00
21 ?E1-E3 Canada Nieuw-ZeelandSt. de Alpes15-06-2019 21:00
23 ?F1-F3 Verenigde Staten ChiliParc de Princes16-06-2019 15:00
24 ?F4-F2 Zweden ThailandSt. de Nice16-06-2019 18:00
27 ?B4-B1 Zuid-Afrika DuitslandSt. de la Mosson17-06-2019 18:00
28 ?B2-B3 China SpanjeSt. de Océane17-06-2019 18:00
25 ?A4-A1 Nigeria FrankrijkRoazhan Park17-06-2019 21:00
26 ?A2-A3 Zuid-Korea NoorwegenSt. Auguste Delaune17-06-2019 21:00
29 ?C4-C1 Jamaica AustraliëSt. de Alpes18-06-2019 21:00
30 ?C2-C3 Italië BraziliëSt. du Hainaut18-06-2019 21:00
31 ?D4-D1 Japan EngelandSt. de Nice19-06-2019 21:00
32 ?D2-D3 Schotland ArgentiniëParc de Princes19-06-2019 21:00
33 ?E4-E1 Nederland CanadaSt. Auguste Delaune20-06-2019 18:00
34 ?E2-E3 Kameroen Nieuw-ZeelandSt. de la Mosson20-06-2019 18:00
35 ?F4-F1 Zweden Verenigde StatenSt. de Océane20-06-2019 21:00
36 ?F2-F3 Thailand ChiliRoazhan Park20-06-2019 21:00

8e Finale


SpielWerHeim mannschaftAuswärtige MannschaftStadionDatum/ZeitErgebnis
37 ?1B-3ACD 1e groep B 3e groep A/C/DSt. de Alpes22-06-2019 15:00
38 ?2A-2C 2e groep A 2e groep CSt. de Nice22-06-2019 18:30
39 ?1D-3BEF 1e groep D 3e groep B/E/FSt. du Hainaut23-06-2019 17:30
40 ?1A-3CDE 1e groep A 3e groep C/D/ESt. de Océane23-06-2019 21:00
41 ?2B-2F 2e groep B 2e groep FSt. Auguste Delaune24-06-2019 18:00
42 ?1F-2E 1e groep F 2e groep EParc de Princes24-06-2019 21:00
43 ?1C-3ABF 1e groep C 3e groep A/B/FSt. de la Mosson25-06-2019 18:00
44 ?1E-2D 1e groep E 2e groep DRoazhan Park25-06-2019 21:00

Kwart Finale


SpielWerHeim mannschaftAuswärtige MannschaftStadionDatum/ZeitErgebnis
45 ?W37-W39 Winnaar 37 Winnaar 39St. de Océane27-06-2019 21:00
46 ?W40-W41 Winnaar 40 Winnaar 41Parc de Princes28-06-2019 21:00
47 ?W43-W44 Winnaar 43 Winnaar 44St. du Hainaut29-06-2019 15:00
48 ?W38-W42 Winnaar 38 Winnaar 42Roazhan Park29-06-2019 18:30

Halve Finale


SpielWerHeim mannschaftAuswärtige MannschaftStadionDatum/ZeitErgebnis
49 ?W45-W46 Winnaar 45 Winnaar 46St. de Lyon02-07-2019 21:00
50 ?W47-W48 Winnaar 47 Winnaar 48St. de Lyon03-07-2019 21:00

Troost Finale


SpielWerHeim mannschaftAuswärtige MannschaftStadionDatum/ZeitErgebnis
51 ?L49-L50 Verliezer 49 Verliezer 50St. de Nice06-07-2019 17:00

Finale


SpielWerHeim mannschaftAuswärtige MannschaftStadionDatum/ZeitErgebnis
52 ?W49-W50 Winnaar 49 Winnaar 50St. de Lyon07-07-2019 17:00